O nas

Cześć, mam na imię Agnieszka I wraz z Olą, jesteśmy właścicielkami Centrum Medycznego Pelvi w Gdańsku Osowie. Ola jest ortopedką, a ja jestem fizjoterapeutką pracująca w obszarze uroginekologii oraz proktologii.

Obie mamy w sobie wiele pasji do współczesnej medycyny, duże ambicje związane z realną pomocą pacjentom oraz wspólną pasję jakim sport, a szczególnie kolarstwo dzięki któremu się poznałyśmy. Jesteśmy też mamami, razem mamy 4 synów. 🙂

Macierzyństwo miało również istotny wpływ na nasz wspólny pomysł jakim jest Centrum Medyczne Pelvi. Nasze własne doświadczenia pokazały nam kiedy kobieta wymaga szczególnej opieki zdrowotnej, jest to połóg i dalsze komplikacje związane z konsekwencjami porodu. Dlatego w naszym centrum oferujemy kompleksowe usługi związane z opieką zdrowotną kobiet i mężczyzn w różnym wieku szczególne: ginekologia, proktologia, urologia, pediatria i doradztwo laktacyjne, ortopedia i fizjoterapia uroginekologiczna. Serdecznie Ciebie zapraszamy do skorzystania z usług medycznych w naszym Centrum Medycznym Pelvi - obiecujemy dobrze się Tobą zaopiekować.

Do zobaczenia,
Agnieszka i Ola